Tanáraink

Papp Tibor

igazgató

földrajz, biológia

 

Bogáthné Erdődi Judit

igazgatóhelyettes

pedagógiai értékelési szakértő

matematika, informatika, német nyelv, könyvtár

 

Kukor Ferenc

igazgatóhelyettes

szakvezető

történelem, könyvtár

 

Huszárné Móricz Katalin

tagozatvezető

szakvezető

osztályfőnök (2.A)

tanító, pedagógia

 

Kocsis Zsolt

tagozatvezető

szakvezető

biológia, rajz, vizuális és környezetkultúra

 

Árvai-Fuczin Krisztina

szakvezető

angol nyelv

 

Bakó Zsuzsanna

szakvezető

osztályfőnök (3.A)

tanító, magyar nyelv és irodalom

 

Baranyai József

szaktanácsadó

laborvezető

munkaközösség-vezető

osztályfőnök (9.C)

biológia

 
Biró Gábor
matematika, informatika, technika
 

Budainé Boda Mária

magyar nyelv és irodalom, tanító

 

Büki Ildikó

szakvezető

napközis nevelő (3.B)

tanító, francia nyelv

 

Csákányné Rápli Rita

szakvezető

osztályfőnök (8.C)

matematika, ének-zene

 

Csóka Tibor

szakvezető

osztályfőnök (10.C)

munkaközösség-vezető

magyar nyelv és irodalom, történelem

 

Darab Laura

osztályfőnök (10.A)

német nyelv, olasz nyelv

 

Dobre Norbert

rendszergazda

informatika, könyvtár

 

Dr. Farkas László

angol nyelv, történelem

 

Földesné Bolfert Erika

szakvezető

testnevelés

 

Föőr-Tóth Barbara

napközis nevelő

tanító

GYED

 

Gáspárné Marton Tünde

szakvezető

osztályfőnök (4.B)

tanító, magyar nyelv és irodalom, pedagógia

 

Góczánné Molnár Éva

osztályfőnök (12.C)

német nyelv, magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv, pedagógia

 

Grénus Gabriella

szakvezető

osztályfőnök

testnevelés, matematika

 

Grujberné Skrapits Ildikó

osztályfőnök (5.B)

matematika, informatika

 

Halmos Ildikó

szakvezető

osztályfőnök (11.B)

testnevelés

 

Hegedüs Beáta

osztályfőnök (11.A)

matematika, fizika, informatika

 

Hérincsné Markó Edina

testnevelés

 

Hollerné Gazdag Ilona

matematika, fizika

 

Hoós Domonkos

angol nyelv, könyvtár

 

Dr. Horváth Katalin PhD

szakvezető

osztályfőnök (10.B)

biológia, környezetvédelem

 

Horváthné Hargitai Gitta

matematika, ének

napközis nevelő (5.C)

 

Horváthné Sámson Andrea

tehetségfejlesztő szakértő

szakvezető

osztályfőnök (3.B)

tanító, pedagógia

 

Horváthné Szandi Ágnes

könyvtáros

magyar, könyvtár

 

Horváthné Tobischka Katalin

osztályfőnök (7.B)

német nyelv, biológia

 

Janák Veronika

angol nyelv, német nyelv

 

Kollerics Barnabás

szakvezető

osztályfőnök (7.C)

testnevelés, biológia

 
Kovács Kata
napközis nevelő (2.A)
tanító
 

Kovácsné Németh Zsófia

szakvezető

napközis nevelő (2.B)

tanító

 

Kunecz Árpád

szakvezető

munkaközösség-vezető

testnevelés, földrajz

 

Kuneczné Klajzovics Judit

szakvezető

testnevelés, népművelés

 

Lendvainé Horváth Éva

szakvezető

technika, tanító

 

Lester Martin Duncan

angol anyanyelvi lektor

 

Menyhárt Izabella

tanító, angol nyelv

 

Mézesné Szabó Katalin

munkaközösség-vezető

osztályfőnök (9.A)

német nyelv, történelem

 

Mikics Lászlóné

a Közalkalmazotti Tanács elnöke

szakvezető

osztályfőnök (2.B)

tanító, pedagógia

 

Módly Andrea

szakvezető

osztályfőnök (1.B)

tanító

 

Móricz Attila

szakvezető

osztályfőnök (5.C)

testnevelés, népművelő

 

Nagyné Hajnák Zsuzsanna

szakvezető

napközis nevelő (5.B)

történelem, könyvtár, orosz nyelv

 

Németh Balázs

testnevelés, egészségfejlesztés

 

Németh Gyula

munkaközösség-vezető

matematika, fizika, informatika

 

Németh József

szakértő

osztályfőnök (6.A)

történelem, rajz, mozgókép és médiakultúra

 

Némethné Békési Ildikó

osztályfőnök (7.A)

matematika, fizika

 

Némethné Kiss Márta

szakvezető

osztályfőnök (1.A)

tanító

 
Országh Eszter
néptánc
 

Pájer Szabolcs

műszaki és informatikai vezető

matematika, fizika

 

Pilnay Sándorné

szaktanácsadó

szakvezető

osztályfőnök (8.B)

ének-zene, történelem, tánc és dráma

 

Pintér Adrien

napközis nevelő (3.A)

magyar nyelv és irodalom, könyvtár

 

Pintérné Bujtás Tímea

szakértő

szakvezető

magyar nyelv és irodalom, ének-zene

 

Piri Adrienn

olasz nyelv, angol nyelv, tanító, pedagógia

GYED

 

Rákli Lászlóné

szakvezető

munkaközösség-vezető

napközis nevelő (1.B)

tanító
 

Rezner Józsefné

napközis nevelő (5.A)

magyar nyelv és irodalom, orosz nyelv, angol nyelv

 

Róka Judit

szakvezető

osztályfőnök (4.A)

tanító, magyar

 

Roznárné dr. Kun Csilla PhD

osztályfőnök (11.C)

olasz nyelv, német nyelv

 

Rózsa Viktória

szakvezető

osztályfőnök (12.B)

diákönkormányzat segítő tanára (5-8. évfolyam)

földrajz, történelem

 

Sárközy István

német nyelv, magyar

 

Sélley Gábor

diákönkormányzat segítő tanára (9-12. évfolyam)

történelem, magyar nyelv és irodalom

 

Solymos Etelka

napközis nevelő (4.A)

tanító, dráma

 

Stumpfel Zsoltné

szakvezető

osztályfőnök (5.A)

munkaközösség-vezető

technika, biológia, földrajz, egészségfejlesztés

 

Sütheő Cecília

informatika, matematika, fizika, angol nyelv

 

Szabó Beatrix

osztályfőnök (6.C)

osztályfőnöki munkaközösség-vezető

angol nyelv

 
Szabó Bence Farkas
biológus
biológia, kémia
 

Szabó Benigna Margit

angol nyelv, történelem

 

Szauer Ágoston

szakvezető

osztályfőnök (8.A)

magyar nyelv és irodalom, népművelés

 

Szauerné Beliczky Ágnes

napközis nevelő (4.B)

magyar nyelv és irodalom, történelem, tanító

 

Szilágyi Balázs

fizika, matematika

 

Takács László

osztályfőnök (12.A)

baleset- és tűzvédelmi felelős

kémia, környezetvédelem, matematika

 

Tar Hajnalka

szaktanácsadó

szakvezető

osztályfőnök (9.B)

angol nyelv, orosz nyelv, magyar nyelv és irodalom

 

Tóth Péter

szakvezető

magyar nyelv és irodalom, népművelés

 

Tőkéné Czvitkovics Szilvia

osztályfőnök (6.B)

kémia, biológia, földrajz

 

Tuiderné Pulay Andrea

napközis nevelő (1.A)

tanító

 

Varga Zoltánné

szakvezető

történelem, francia nyelv, orosz nyelv

 

Vargáné Lengyel Ibolya

német nyelv, orosz nyelv, matematika

 

Dr. Vigh Kálmán PhD

szakvezető

történelem, orosz nyelv

 

Virághné Szalai Zsuzsanna

szakértő

szakvezető

angol nyelv, orosz nyelv, magyar nyelv és irodalom

 
 
Óraadó tanárok
 
Babos Zsolt
sakk
 
Biczó Zoltán
magyar nyelv és irodalom
 
Dr. Füzesi István PhD
kémia
 
Horváth Gábor
gyógypedagógus
 
Kaczmarski Szilvia
magyar nyelv és irodalom
 
Dr. Lenner Tibor PhD
földrajz
 
Molnár Péter
néptánc
 
Purzsás Viktória
szomatopedagógia
 
Salamon Viktória
etika, hit- és erkölcstan
 
Takács Veronika
német nyelv

 

 

 

 

január 2017
H K Sz Cs P Szo V
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31